2024-10-15
12:24
Ok, då är detta 'nytt'. När jag skulle göra det för ett par år sedan kanske, så skulle jag gå på leverantören enligt Visma.
... Visa mer
2024-03-27
15:26
1Gilla
Har du kanske en inställning i din pdf-läsare som reducerar från verklig storlek?
... Visa mer
2023-08-31
09:13
Hej @Lena_43
Tack för att du kontaktar oss.
Varför du inte kan bocka ur rutan kan bero på flera saker i din miljö men vad du kan testa är följande:
Prova i inkognito-läge i webbläsaren
Prova i en annan webbläsare
Rensa cachehistoriken i webbläsaren
Godkänn tredjepartscookies
Om det fortfarande inte skulle fungera efter att du har testat mina förslag ovan så kontaktar du banken för att avsluta bankkopplingen där och sedan kontaktar du vår support så hjälper vi dig att avsluta den från vårt håll också.
Ha en fortsatt fin dag och varmt välkommen tillbaka till forumet framöver.
/Tinna
... Visa mer
2023-01-27
09:33
Hej @Lena_43
Välkommen som ny forummedlem 🙂
Underskriftssidan i Visma Skatt och Bokslut Pro kommer alltid på en egen sida vid digital inlämning och hör säkert ihop med tanken är att man ska lämna in digitalt vid användandet av Visma Skatt och Bokslut Pro.
Balansräkningen kommer också alltid att delas upp så att tillgångssidan är på en sida och skuldsidan på en egen oavsett hur mycket eller lite information du har på balansräkningen.
Välkommen tillbaka till forumet snart igen
/Tinna
... Visa mer