2025-02-18
13:34
Jag har samma önskemål. Och när jag frågar AI-supporten så får jag information och instruktioner om hur jag skapar en kundreskontralista. Det står att jag kan ange sökkriterier för att endast få de betalda fakturorna i rapporten. Men jag ser inte hur man anger det. Hur gör jag?
... Visa mer
2022-06-25
18:11
Hej Jonas! Tack så mycket för ditt svar! Jag hade gjort precis som du, förutom att jag hade missat följande: "Klicka på denna för att skapa PDF utskriften till din dator..." I stället öppnade jag varenda faktura och sparade den! Men jag ska anteckna detta till nästa gång. Tack igen för att du tog dig tid! /Eileen
... Visa mer
2022-06-10
19:26
Eller exportera dem till min egen dator, där jag kan markera alla och skriva ut lokalt. Helt otroligt om funktionen verkligen saknas.
... Visa mer
2022-06-10
19:16
Samma problem. Första gången jag skapar fakturor. Hur skriver man ut dem?!?! Har också flera hundra stycken! Brådskar!
... Visa mer