- Markera som ny
- Bokmärke
- Prenumerera
- Inaktivera
- Prenumerera på RSS-flöde
- Markera
- Skriv ut
Ångra skapandet av betalningsfil
Hej,
Undrar om det går att ändra skapandet av betalningsfil som inte blev signerad . Alltså filen är skapad men inte signerat. Försökte avbryta transaktionen men det hjälper inte. Vi har bankkoppling.
- Markera som ny
- Bokmärke
- Prenumerera
- Inaktivera
- Prenumerera på RSS-flöde
- Markera
- Skriv ut
Hej @Agnes Nowakowski!
Vad är det för betalningsfil eftersom du har bankkoppling? För att ångra skapandet av en betalningsfil som inte blev signerad, kan du följa dessa steg:
- Gå till Inställningar - Import och export.
- Välj Skapa betalningsfil för leverantörsfakturor.
- Klicka på sändningsnumret för betalningsfilen du vill ta bort.
- Välj Ångra.
Skulle gärna behöva veta lite mer hur det ser ut i ditt program, vilka inställningar som är gjorda och vilken bank du har. Av den anledningen vill jag be dig att ta kontakt med mina kollegor på supporten som kan koppla upp sig mot din skärm och kika på hur det ser ut hos dig.
Välkommen att kontakta supporten.
// Anton
// Anton
- Markera som ny
- Bokmärke
- Prenumerera
- Inaktivera
- Prenumerera på RSS-flöde
- Markera
- Skriv ut
Hej Anton,
Tack för ditt svar. Jag har varit i kontakt med supporten och har löst problemet.
Mvh
Agnes
![](/skins/images/0B2B9BBCD34D3DEA48F04DB20BB07BCE/responsive_peak/images/icon_anonymous_message.png)